Antonín Panenka v roli modela pro D.I.C. Obraz dostal od Sáry Saudkové!

kategorie: Cizrna beraní

Fotbalista Antonín Panenka (60) si zkusil roli modela. Pro dobrou věc se nechal nafotit Sárou Saudkovou na charitativní kalendář diamantové nadace Diamond Hearts, kterou založila společnost D.I.C.

Ve středu 6. října 2010 slavnostně předala známá fotografka Sára Saudková v pražském showroomu společnosti D.I.C. obraz Antonínu Panenkovi, který ozdobí kalendář. Slavný fotbalový internacionál na fotografii pózuje u stolu s maketou fotbalového míče a jeho krk zdobí stříbrný přívěšek také ve tvaru míče vykládaný diamanty. Obě cennosti dostal jako poděkování za účast v projektu Diamantového kalendáře i uznání jeho úspěchů. „Je mi potěšením předat tyto dárky právě panu Panenkovi, jehož sportovních úspěchů si nesmírně cením, a zároveň věříme, že jsme mu tak udělali radost k jeho letošním šedesátým narozeninám,“ říká MUDr. Luboš Říha, předseda představenstva D.I.C.


Kalendář bude slavnostně  představen a vydražen počátkem prosince na Pražském hradě v rámci slavnostního galavečera, kde společnost D.I.C. zároveň oslaví páté narozeniny. Výtěžek dražby originálu kalendáře i z následného prodeje tištěných verzí podpoří dětskou onkologii motolské nemocnice v Praze.

Vedle Antonína Panenky se v kalendáři objeví Karel Gott, Alena Šeredová, Miloš Forman, Ivana Chýlková a další známé tváře. Všichni se projektu zúčastnili bez nároku na honorář. Jako poděkování od diamantové společnosti D.I.C., která kalendář připravila, dostali pánové šperk a dámy prstýnek s briliantem za patnáct tisíc korun. 

FOTO: Sára Saudková

Článek vyšel: 08.10.2010 / Odkaz

Přečtete si také

  • Vaříme v páře

    I když princip vaření v páře pocházející z Číny je dobře známý už tisíce let, mnohými vědci začíná být právem považován za trend budoucnosti. Na právě vynořený otazník zní velmi jednoduchá odpověď – vaření v…

Související články

  • John Malkovich představí svoji módní kolekci

    John Malkovich představí svoji módní kolekciAmerický filmový a divadelní herec, režisér a producent John Malkovich, držitel Křišťálového globu za mimořádný umělecký přínos světové kinematografii ze 44. ročníku MFF Karlovy Vary se…

Přihlášení uživatele

Chcete se zúčastnit našich soutěží, odebírat novinky či diskutovat? Přihlaste se:

Pokud nejste členem našeho klubu, tak se zaregistrujte.

Soutěže na internetu
Soutež o 4 vstupenky na TOP SECRET
Soutěž o notebook Toshiba a hry od EA
Soutěž o šperky
Bohatá nadílka od Ježíška
Soutěž o multifunkční troubu Whirlpool a další ceny
Soutěž o poukazy na oblečení DIESEL, GUESS a další
Soutěž o parfémy Marina de Bourbon
Vyhraj XBOX 360 a Kinect!
Soutěž se značkou ASTOR o matující make-up Matitude HD
Vyhrajte ceny v hodnotě takřka 50.000 korun!

Anketa

Jsi spokojená se svou postavou?

Anoprocento hlasujících36 %
Neprocento hlasujících41 %
Nevímprocento hlasujících23 %