Červnové kulturní tipy

Při plánování programu na nejbližší dny se můžete nechat inspirovat také našimi tipy. To své si v něm najdou jak hudební fanoušci, tak příznivci divadla i obdivovatelé krásných fotografií. Zavítat můžete do stověžaté Prahy, na Moravu nebo třeba do Litoměřic. A nezapomeňte, že zítra mají všechny děti svůj velký den! Už víte, kam vyrazíte na oslavu?

Fyzikální pouť, 1. 6. 2007
Překvapivé fyzikální experimenty a zábavná show pro děti i dospělé (Praha, Karlovo náměstí). Pořádá Matematicko-fyzikální fakulta.
www.mff.cuni.cz

Na stejnú nitečku, 31. 5. – 3. 6. 2007
Mezinárodní přehlídka loutkových a alternativních divadel malých forem v Uherském Hradišti a Kunovicích.
www.theatrludem.cz

Festival Habrovka 2007, 1. 6. – 2. 6. 2007
Pátý ročník pražského hudebního a divadelního festivalu. Profesionální i amatérská tvorba, široké spektrum hudebních žánrů.
www.habrovka.cz

Bydlení, letničky, 1. 6. – 3. 6. 2007
Výstava bytových doplňků, nábytku, skla, keramiky a obrazů + květinová show. Doprovodný program Minerva 2007 – prezentace alternativní medicíny.
www.zahrada.cech.cz

Biofest, 2. 6. 2007
Rockový hudební festival v parkovém areálu společnosti PRO-BIO ve Starém Městě pod Sněžníkem. Bio občerstvení, hosté z ekologických organizací.
www.biofest.cz

Dětská pouť, 3. 6. 2007
Soutěže o ceny, skákací hrad, jízda na motorkách, vystoupení kejklíře Vojty Vrtka a další atrakce. Domov sv. Karla Boromejského, Praha – Řepy.
www.domovrepy.cz

Ekofestival 2007, 5. 6. – 6. 6. 2007
Unikátní festival v centru Prahy na téma "Odpovědná spotřeba". Tematické výstavy, diskuze se zástupci ekologických organizací, bio občerstvení.
www.zelenykruh.cz

Mongolsko a Ukrajina: Země na okraji, 12. 6. 2007
Ostravská výstava fotografií českých dobrovolníků z Mongolska. Diskuse a prezentace situace v Mongolsku, občerstvení a hudební vystoupení.
www.charita.cz

Článek vyšel: 31.05.2007 / Odkaz

Přečtete si také

 • Rozvod

  Dvaatřicetiletá inženýrka ekonomie Renata dnes marně hledá důvody rozpadu svého manželství. „Připadalo mi to jako logické vyústění našeho vztahu...“ říká. „S manželem jsme oba pracovali dlouho do…

Související články

 • Občan pes

  Málokterému asijskému filmu se u nás podaří vykročit ze stínu filmových festivalů a prorazit si cestu do širší distribuce. Notabene thajskému. Občan pes si svou cestičku prošlapoval trpělivě krůček po krůčku, ale…

 • Ženy, které běhaly s vlky

  Cítíte se vyčerpané, bez zájmu o život, na pokraji svých sil? Chcete obdarovat a potěšit své opravdové přítelkyně a nevíte čím? Pak vězte, že kniha Ženy, které běhaly s vlky je tím opravdovým poselstvím pro…

 • Mark Inglis, beznohý horolezec

  Vyrovnat se s vrozeným handicapem či s osudovou nehodou, překonat hořkost, která se vkrádá do raněné duše a se vztyčenou hlavou se vrhnout do víru života... to vše si žádá notnou dávku vnitřní síly a upřímný obdiv ze…

Přihlášení uživatele

Chcete se zúčastnit našich soutěží, odebírat novinky či diskutovat? Přihlaste se:

Pokud nejste členem našeho klubu, tak se zaregistrujte.

Soutěže na internetu
Soutež o 4 vstupenky na TOP SECRET
Soutěž o notebook Toshiba a hry od EA
Soutěž o šperky
Bohatá nadílka od Ježíška
Soutěž o multifunkční troubu Whirlpool a další ceny
Soutěž o poukazy na oblečení DIESEL, GUESS a další
Soutěž o parfémy Marina de Bourbon
Vyhraj XBOX 360 a Kinect!
Soutěž se značkou ASTOR o matující make-up Matitude HD
Vyhrajte ceny v hodnotě takřka 50.000 korun!

Anketa

Jsi spokojená se svou postavou?

Anoprocento hlasujících36 %
Neprocento hlasujících41 %
Nevímprocento hlasujících22 %