Dárky pro muže

Přemýšlíte, jaký vybrat dárek pro svého manžela, přítele, bratra, syna či otce? Tato situace se může stát velkým problémem, protože uspokojit touhy muže, nemusí být vždy jednoduché. Každý muž je jiný a dárek, který jednoho nadchne, může druhého naopak zklamat, nebo dokonce urazit.

Samozřejmě, že každý chlap by nejraději k narozeninám dort, ze kterého vyskočí polonahá blonďatá striptérka, která mu splní každé jeho přání. Jenže to by pak na nás zbylo z „manželských povinností“ jen vaření a úklid po striptérkách. A ruku na srdce, to by nám asi nepřineslo žádnou radost z toho, že jsme daly mužíčkovi jeho vysněný dárek. Buďme trošku sobecké a vyberme mu dárek takový, který bude mít větší či menší prospěch i pro nás samotné.

Mezi stálicemi, které muži nejčastěji dostávají, převládá alkohol (ovšem pozor na nudné abstinenty). Oblíbené jsou také knihy, DVD nebo Blu-ray s filmy či hudbou, nejrůznější pochutiny, meteostanice, pánské vůně, hodinky a také technické dárky jako jsou DVD přehrávače, různé doplňky k PC apod.

Abychom nebyly mimo mísu, je nejdůležitější při výběru si pořádně promyslet, co toho našeho oslavence zajímá a co má rád.

Dárky pro muže s vtipem

Pokud vybíráte dárek pro muže, který ocení něco trochu originálnějšího a vtipnějšího, než-li je láhev s alkoholem, zkuste trochu zapojit svoji fantazii. Tito muži zaručeně ocení například různé hračičky a pomůcky, které využijete při společně strávených chvílích v ložnici, chce to jenom se nebát a tento dárek přinese potěšení určitě i vám. Pokud se necítíte na erotické dárky, můžete zkusit některý z žertovních předmětů jako jsou pivní helmy, alkoholová ruleta, samochladící půllitr a mnoho dalších. Tyto dárky sice pro vás nebudou mít žádný zvláštní přínos, ale ani negativní dopad.

Dárky pro muže elegány

Pokud muž, kterého se chystáte obdarovat, našel jistou zálibu v módních doplňcích, nebude jistě nic složitého mu vyjít vstříc. Každého elegána zaručeně potěšíte novou kravatou, manžetovými knoflíčky, elegantním pouzdrem na vizitky, kapesníčky s monogramem a dalšími maličkostmi. Ptáte se jaký prospěch z tohoto dárku budete mít vy? No především se budete moci naparovat, jakého máte doma elegána až ho budou ostatní ženy obdivovat.

Kosmetické dárky pro muže

Parfémy a kosmetiku bychom měly vybírat pouze pokud dobře známe mužův vkus. Neměl by to být problém u přítele či manžela, ale chystáme-li se obdarovat vzdálenějšího muže, nemusely bychom se trefit přesně podle jeho gusta. Muž, který je cítit potem,určitě nepůsobí přitažlivě. Ale když se přitulíte ke své drahé polovičce a ucítíte příjemnou vůni, hned vám bude jasný přínos tohoto dárku.

Dárky pro muže sportovce

Nemějte strach, pro sportovce nemusíte kupovat pouze drahé horské kolo či pobyt v Alpách. Muže sportovce můžete potěšit i různými maličkostmi jako jsou ponožky, čepice, pohodlné sportovní oblečení a další sportovní potřeby. Určitě vás bude hřát vědomí, že je mužíček v teple a tudíž ho nebude při sportování tolik ohrožovat ona „nejhorší mužská nemoc“ nebo-li „rýmička“. Nebudete tak muset poslouchat jeho skuhrání a lamentování až bude trpět. Můžete mu také koupit permanentku do posilovny. A pokud máte doma sportovce teoretika, kupte mu lístek na jeho oblíbený zápas a nechte ho vyrazit si s kamarády. Budete si tak moci užít chvilku zaslouženého odpočinku a zajít si ke kadeřníkovi, nebo třeba na masáž.

Technické dárky pro muže

Také dárky z této kategorie jsou u mužů velice oblíbené. Technika zajisté neurazíte novou GPS navigací, videokamerou, fotoaparátem či meteostanicí. Také tyto dárky budou mít jisté uplatnění i pro vás a celou vaší rodinu.

Adrenalinové dárky pro muže

Velký boom zažívají adrenalinové sporty a stávají se stále častějším dárkem, především pro muže. V dnešní době není žádný problém zařídit pro naše protějšky seskok padákem, let balonem, bungee jumping a další a další adrenalinové sporty. Než-li se rozhodnete pro tuto variantu, dobře si rozmyslete, jestli muž kterého chcete obdarovat, tento dárek skutečně ocení. Nespatřujete žádný přínos pro vás v tomto dárku? Ale ano, uvolnění adrenalinu do krve pozitivně ovlivňuje psychiku a někteří sexuologové dokonce tvrdí, že adrenalin zvyšuje chuť na sex!

Dárky pro muže s nádechem romantiky

Jestli se ve vašem muži či příteli skrývá romantická dušička, určitě ho potěšíte romantickým víkendem někde v útulném hotýlku nebo rovnou na zámku. Kdo by si neužil večeři při svíčkách, romantické procházky, masáže a saunu ve dvou. V dnešní době je k mání velké množství wellness víkendů, kde si odpočine jak jeho unavená mysl tak i zmožené tělo. Romantický víkend se stane krásným dárkem ne jenom pro něho, ale také pro vás.

Pokud vás již omrzelo každoroční nakupování lahví whisky a žertovních boxerek, zkuste vymyslet něco originálnějšího, dnes už to není žádný problém. Což takhle let balonem, thajská masáž, pivní lázně, pasení ovcí v Beskydech čí jízda Hummerem? Doufáme, že vám dnešní článek nabídl nějakou inspiraci a že vám alespoň trochu pomohl při výběru vhodného dárku.

Článek vyšel: 25.05.2013 / Odkaz

Vaše komentáře komentáře 1

Lana

20.07.2010 12:10
Je pravda, že vybrat dárek pro muže néní vůbec jednoduché, opravdu záleží na tom, jaké má muž koníčky a povahu. Né vždycky se trefím výběrem dárku, ale posledně se mi to opravdu povedlo, když jsem koupila jednomu elgánovi cestovní sadu [smazáno, spam], vypadalo to, že jsem se opravdu trefila, protože si hodně potrpí na to, aby vypadal hladce.
Tak Vám přeji štastnou ruku při vývěru.

Související články

  • Safari Adventures

    Chcete-li udělat radost svým ratolestem, pořiďte jim počítačovou hru Safari Adventures. Postavičky i zvířátka v ní mluví česky, takže je vhodná i pro nejmenší předškoláky. Ani technicky není náročná a poběží také na…

  • Víkend v Krušných horách

    Hledáte originální dárek, kterým byste překvapili novomanžele nebo naopak zasloužilé "staromanžele"? Jeden tip bychom pro vás měli. Stejně jako pro všechny ostatní, co svůj volný čas tráví rádi v přírodě a…

  • Porcelán s neotřelým designem

    Asi byste jen těžko hledali nudnější tip na dárek než hrneček. Tedy... snad kromě bonboniéry a předtištěného přáníčka. Ale ještě než ho označíte nálepkou "absolutní fiasko", zkuste si prohlédnout sérii…

Přihlášení uživatele

Chcete se zúčastnit našich soutěží, odebírat novinky či diskutovat? Přihlaste se:

Pokud nejste členem našeho klubu, tak se zaregistrujte.

Soutěže na internetu
Soutež o 4 vstupenky na TOP SECRET
Soutěž o notebook Toshiba a hry od EA
Soutěž o šperky
Bohatá nadílka od Ježíška
Soutěž o multifunkční troubu Whirlpool a další ceny
Soutěž o poukazy na oblečení DIESEL, GUESS a další
Soutěž o parfémy Marina de Bourbon
Vyhraj XBOX 360 a Kinect!
Soutěž se značkou ASTOR o matující make-up Matitude HD
Vyhrajte ceny v hodnotě takřka 50.000 korun!

Anketa

Jsi spokojená se svou postavou?

Anoprocento hlasujících36 %
Neprocento hlasujících41 %
Nevímprocento hlasujících23 %