Hudbou proti smutku a bolesti

Na Čechy se řítí "divný" týpek. Dle jeho slov rád cestuje, poznává lidi a nikdo mu neřekne jinak než Fešák Píno. A kdo že je ten údajný krasavec a kde se s ním můžete setkat? Showman a bavič Fešák Píno již brázdí se svou nejen rodinnou show celou Českou republiku křížem krážem. Přesně tak, jak zpívá v jedné své písni: "Z východu až na západ a ze shora až na jih, rád cestuju a hledám ty, kdo mají chuť se bavit."

Fešák Píno je všude tam, kde to žije. Vystupuje na módních přehlídkách, kam zcela jistě patří se svým dokonalým crazy kostýmem a účesem, dále pak na městských slavnostech, diskotékách, maturitních plesech nebo na nejrůznějších podnikových akcích. "Protože je všechno v pohybu a svět se raduje... Svět je úplnej Hollywood a furt to graduje, tak nezapomínám ani na nejmenší fešáky a fešandy," říká Fešák Píno. Dobrou náladu, radost a smích rozdává také při vystoupení na letních a zimních dětských táborech, při dětských dnech, v kempech, na školách v přírodě nebo na základních školách.

Fešák Píno pravidelně přiváží svá hudebně-zábavná vystoupení menším i větším dětem v dětských domovech a nemocničních zařízeních. Se svou show pomáhá malým pacientům zapomenout na strach, který na ně v mnoha případech čeká při hospitalizaci v nemocnicích. A tak smíchem a humorem léčí a plní své poslání, které je nedílnou součástí tohoto projektu. Vždyť rozzářené dětské tváře, radost a šťastné úsměvy, se kterými se Fešák Píno setkává po skončení každé akce, jsou tou největší odměnou.

"Fešák Píno osloví všechny kategorie publika - děti, mládež, dospělé i rodiny s dětmi. Těžištěm projektu jsou tři základní složky. Nepřekonatelná crazy image, jedinečné hudební zpracování a opravdová jevištní show," nechal se slyšet autor projektu Josef Bača. Moderně zpracované, profesionální a interaktivní pořady a vystoupení jsou plné smíchu, energie, vypointovaných scének, bláznivých kostýmů, konfet, pyrotechnických a ohňových efektů, tanečnic a mnoha technických vymožeností, jako je vycházení a zacházení do velkoplošného plátna v průběhu koncertu. Tím Fešák Píno vtáhne diváky přímo do děje celého pořadu.

Jako autoři hudby se pod projektem podepsali hudebník a textař Viktor Dyk a hudební producent Michal Pešout. Texty k písním napsal již zmiňovaný Viktor Dyk a Josef Bača. Na projektu spolupracovali jako vokalisté zpěváci Martin Ševčík a Roman Lasota - úspěšní účastníci a finalisté 3. řady televizní soutěže Česko hledá SuperStar. První singl z dílny Fešáka Pína se jmenuje Milujeme hudbu a bude oficiálně vydán v průběhu měsíce září 2008. V říjnu a listopadu 2008 se objeví na televizních obrazovkách videoklip k této písni.

Termíny vystoupení, ukázky písní, fotografie z ateliéru i z vystoupení včetně dalších podrobností o hudebně-zábavném a veřejně prospěšném projektu Fešák Píno naleznete na adrese www.letni-snehulak.cz.

Článek vyšel: 10.09.2008 / Odkaz

Přečtete si také

 • Vyhrajte značkovou italskou kabelku

  Nebo byste raději elegantní koženou peněženku? Záleží jen na vás. V naší nové soutěži, kterou jsme pro vás připravili ve spolupráci s internetovým obchodem Italske-kabelky.cz, čeká na výherce poukázka na nákup v…

Související články

 • Benefiční projekt Emil

  Zářivě žlutý ptáček Emil není na poli pomoci handicapovaným žádným neopeřeným holátkem. Právě naopak. Jako maskot Českého paralympijského týmu funguje už řadu let a od roku 2003 si pod svá ochranná křídla vzal také…

 • III. internetová aukce "Děti dětem"

  Jestli chcete udělat radost hned několika osobám, taky sami sobě, pomoci dětem a ještě si na památku vydražit obrázek nebo keramickou sošku, mrkněte na

 • Fotbal pro rozvoj

  Vrcholový fotbal má své pevné jádro skalních fanoušků, kteří na svou milovanou hru nedají dopustit. Kdo se ale na tento populární sport zkusí podívat s odstupem, uvidí i jeho odvrácenou tvář – chladný kalkul,…

Přihlášení uživatele

Chcete se zúčastnit našich soutěží, odebírat novinky či diskutovat? Přihlaste se:

Pokud nejste členem našeho klubu, tak se zaregistrujte.

Soutěže na internetu
Soutež o 4 vstupenky na TOP SECRET
Soutěž o notebook Toshiba a hry od EA
Soutěž o šperky
Bohatá nadílka od Ježíška
Soutěž o multifunkční troubu Whirlpool a další ceny
Soutěž o poukazy na oblečení DIESEL, GUESS a další
Soutěž o parfémy Marina de Bourbon
Vyhraj XBOX 360 a Kinect!
Soutěž se značkou ASTOR o matující make-up Matitude HD
Vyhrajte ceny v hodnotě takřka 50.000 korun!

Anketa

Jsi spokojená se svou postavou?

Anoprocento hlasujících36 %
Neprocento hlasujících41 %
Nevímprocento hlasujících23 %