Kulturní tipy na červenec

Tak nám začalo období letních prázdnin a dovolených, čas koupání, výletů a festivalů. Snad se nám brzy i počasí umoudří, abychom si všechnu tu zábavu mohli jaksepatří užívat. Pokud stále váháte, kam nasměrovat své kroky, máme pro vás pár příjemných tipů - jak na různé akce pod širým nebem, tak i na zastřešené výstavy... to kdyby nás ty uplakané mraky přece jen nechtěly opustit.

Nevidomí (mezi) námi
Fotografie nevidomých lidí v situacích, které vidící veřejnost hodnotí jako neobvyklé, nereálné nebo překvapivé. Putovní výstava po Praze potrvá až do konce roku.
www.nevidomimezinami.cz

Práce je jinde, 20. 6. – 20. 7. 2007
Dokumentární projekt o lidech, kteří si zvolili mobilní způsob života v rámci Evropy. Fotografická výstava na nádraží Ostrava – Svinov.
www.migraceonline.cz

Dny lidí dobré vůle na Velehradě, 2. 7. - 5. 7. 2007
Setkání zástupců ekologických organizací, ochutnávka biopotravin, výstava fotografií Bílých Karpat, nejrůznější akce pro děti. Archeoskanzen, Modrá u Velehradu.
www.velehrad2007.cz

Litoměřický kořen, 5. 7. – 7. 7. 2007
Řada divadelních i hudebních představení v litoměřickém letním kině. Zaměřeno na folk a další žánry v podání českých i zahraničních interpretů.
www.koren.modryznebe.cz

Colours of Ostrava, 12. 7. – 15. 7. 2007
Nejslavnější ostravský festival spojující hudbu, divadlo i workshopy. Letos se můžete těšit na Gipsy Kings, Coldcut, Psí Vojáky, Ivu Frühlingovou, Gaia Mesiah a další.
www.colours.cz

Bioslavnosti, 14. 7. 2007
Ochutnávka biopotravin, exkurze na okolní ekofarmy, loutkové divadlo pro nejmenší, spousta soutěží a her pro děti i dospělé. Akce společnosti PRO-BIO, Staré Město pod Sněžníkem.
www.probio.cz

Boskovice 2007, 19. 7. – 22. 7. 2007
Každoroční festival na podporu židovské čtvrti v Boskovicích. Hudební, divadelní a filmová představení – namátkou například The Plastic People of the Universe, Tata Bojs, Miou Miou.
www.unijazz.cz

Článek vyšel: 02.07.2007 / Odkaz

Přečtete si také

 • Jak na dětskou imunitu?

  Pokud si pořídíme malé miminko, měli bychom být připraveni na to, že zvýšená nemocnost v určitém období k dětskému věku patří. V prvních měsících ho může ochránit kojení, matčiny protilátky z mateřského mléka. V další…

Související články

 • Občan pes

  Málokterému asijskému filmu se u nás podaří vykročit ze stínu filmových festivalů a prorazit si cestu do širší distribuce. Notabene thajskému. Občan pes si svou cestičku prošlapoval trpělivě krůček po krůčku, ale…

 • Ženy, které běhaly s vlky

  Cítíte se vyčerpané, bez zájmu o život, na pokraji svých sil? Chcete obdarovat a potěšit své opravdové přítelkyně a nevíte čím? Pak vězte, že kniha Ženy, které běhaly s vlky je tím opravdovým poselstvím pro…

 • Mark Inglis, beznohý horolezec

  Vyrovnat se s vrozeným handicapem či s osudovou nehodou, překonat hořkost, která se vkrádá do raněné duše a se vztyčenou hlavou se vrhnout do víru života... to vše si žádá notnou dávku vnitřní síly a upřímný obdiv ze…

Přihlášení uživatele

Chcete se zúčastnit našich soutěží, odebírat novinky či diskutovat? Přihlaste se:

Pokud nejste členem našeho klubu, tak se zaregistrujte.

Soutěže na internetu
Soutež o 4 vstupenky na TOP SECRET
Soutěž o notebook Toshiba a hry od EA
Soutěž o šperky
Bohatá nadílka od Ježíška
Soutěž o multifunkční troubu Whirlpool a další ceny
Soutěž o poukazy na oblečení DIESEL, GUESS a další
Soutěž o parfémy Marina de Bourbon
Vyhraj XBOX 360 a Kinect!
Soutěž se značkou ASTOR o matující make-up Matitude HD
Vyhrajte ceny v hodnotě takřka 50.000 korun!

Anketa

Jsi spokojená se svou postavou?

Anoprocento hlasujících36 %
Neprocento hlasujících41 %
Nevímprocento hlasujících22 %