Kulturní tipy na únor

V dlouhodobé předpovědi počasí slibují rosničky zasněžený únor, který by nám měl dosyta vynahradit posledních pár týdnů. Kéž by. Ale nejen sportem je člověk živ - až se vám řádění na horách kapku omrzí, můžete své tělo nechat chvilku odpočinout a dopřát si pro změnu trochu té duševní výživy. Snad vám s výběrem pomůžou i naše tipy.

Biofest, 2. 2. 2008
Zimní setkání všech příznivců biostylu, tentokrát ve znamení divokého rocku a ska-punku. Na hlavní scéně se vám představí kapely Volant, Old rock, Sakumprásk a Času dost, vedlejší stage bude patřit taneční hudbě. Staré město pod Sněžníkem.
www.biofest.cz

Hostivařský masopust, 2. 2. 2008
Tradiční masopustní veselí s nezbytnými jitrnicemi, koblihami a dobrým pitím. Průvod starou Hostivaří, poté tanec a volba nejzajímavější dětské i dospělé masky.
www.toulcuvdvur.cz

1. Mezinárodní setkání Flamenca, 4. 2. – 10. 2. 2008
Jedinečný festival, kde si užijete nejen vynikající koncerty a workshopy flamenkového tance a kytary - můžete se těšit také na výstavu flamenkových fotografií, českou premiéru filmu Camaron nebo konferenci s předním španělským flamenkologem Felixem Grande.
www.flamenco.cz

Tři sestry podle Čechova, 5. 2. 2008
Scénická koláž podle hry A. P. Čechova v režii Bohnické divadelní společnosti. Neotřelá inscenace blížící se stand-up comedy či ruskému mejdanu na rozloučenou. Experimentální prostor Roxy, Praha.
www.bdscitadela.wz.cz

Nepál – zanikající království, 7. 2. 2008
Přednáška švédského fotografa Olofa Jarlbra, která doplňuje stejnojmennou výstavu konanou v rámci nepálských dnů v Brně. Galerie Plamínek.
www.technicalmuseum.cz

STYL a KABO, 13. 2. – 15. 2. 2008
Mezinárodní veletrh módy, textilií, obuvi a koženého zboží na výstavišti v Brně. Současně probíhá také S1 (veletrh vybavení pro outdoorové a zimní sporty) a Cosmetics (kosmetický veletrh).
www.bvv.cz

Historicky první biobál, 15. 2. 2008
Jazzová a cimbálová muzika, taneční vystoupení, promítání fotografií a tombola – to vše na odlehlé lovecké chatě uprostřed CHKO Litovelské Pomoraví.
www.bioinstitut.cz

GRAND festival smíchu, 18. 2. – 25. 2. 2008
Osmý ročník divadelního festivalu, na které si přijdou na své všichni milovníci humoru, komedií, smíchu a veselé mysli. Východočeské divadlo Pardubice.
www.vcd.cz

Sport Prague and Sport Fashion, 20. 2. – 23. 2. 2008
32. mezinárodní veletrh sportovních potřeb a módy pro sport a volný čas s bohatým doprovodným programem – lezecká stěna, vystoupení aerobiku, exhibice BMX, skateboardingu a mnohem více. Letňany, Praha.
www.sportprague.cz

Malá inventura, 20. – 24. 2. 2008
Festival představující nejzajímavější premiérové projekty loňského roku z oblasti fyzického, tanečního, vizuálního, interaktivního, vokálního, nonverbálního, experimentálního a cross-over divadla. Praha.
www.malainventura.cz

Cyklocestovatelský festival, 23. 2. – 24. 2. 2008
Specializovaná přehlídka cestopisných besed a promítání, které spojuje téma cykloexpedic a cykloturistiky. Bohatý doprovodný program se soutěžemi, workshopy, výstavou a prodejem knih. Kino Vlast, Frýdek-Místek.
www.cyklocestovani.cz

World of Beauty and Spa, 29. 2. – 1. 3. 2008
Mezinárodní veletrh kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu, na kterém se široké veřejnosti představí zhruba 250 vystavovatelů. Výstaviště Praha 7 – Holešovice.
www.beautyexpo.cz

Článek vyšel: 02.02.2008 / Odkaz

Přečtete si také

 • Dva dny zábavy s plzeňskými skauty

  Plzeňští skauti zvou v pátek 5. a sobotu 6. září 2008 všechny kluky a holky, co se nebojí, na akci Skauti dětem. Dva dny zábavy a soutěží na mnoha místech v Plzni jsou určeny všem školákům i předškolákům. Na děti…

Související články

 • Občan pes

  Málokterému asijskému filmu se u nás podaří vykročit ze stínu filmových festivalů a prorazit si cestu do širší distribuce. Notabene thajskému. Občan pes si svou cestičku prošlapoval trpělivě krůček po krůčku, ale…

 • Ženy, které běhaly s vlky

  Cítíte se vyčerpané, bez zájmu o život, na pokraji svých sil? Chcete obdarovat a potěšit své opravdové přítelkyně a nevíte čím? Pak vězte, že kniha Ženy, které běhaly s vlky je tím opravdovým poselstvím pro…

 • Mark Inglis, beznohý horolezec

  Vyrovnat se s vrozeným handicapem či s osudovou nehodou, překonat hořkost, která se vkrádá do raněné duše a se vztyčenou hlavou se vrhnout do víru života... to vše si žádá notnou dávku vnitřní síly a upřímný obdiv ze…

Přihlášení uživatele

Chcete se zúčastnit našich soutěží, odebírat novinky či diskutovat? Přihlaste se:

Pokud nejste členem našeho klubu, tak se zaregistrujte.

Soutěže na internetu
Soutež o 4 vstupenky na TOP SECRET
Soutěž o notebook Toshiba a hry od EA
Soutěž o šperky
Bohatá nadílka od Ježíška
Soutěž o multifunkční troubu Whirlpool a další ceny
Soutěž o poukazy na oblečení DIESEL, GUESS a další
Soutěž o parfémy Marina de Bourbon
Vyhraj XBOX 360 a Kinect!
Soutěž se značkou ASTOR o matující make-up Matitude HD
Vyhrajte ceny v hodnotě takřka 50.000 korun!

Anketa

Jsi spokojená se svou postavou?

Anoprocento hlasujících36 %
Neprocento hlasujících41 %
Nevímprocento hlasujících22 %