Motorky v hlavní roli atraktivní show v Olympii Brno

Tradiční zpestření závěru závodní motoristické sezóny, OLYMPIA SUPERMOTO NIGHT SHOW 2010, se uskuteční v sobotu 2. října na severním parkovišti za parkovacím domem u nákupního a zábavního centra Olympia Brno.

Pozvání přijala řada našich a zahraničních supermoto jezdců i závodníků z jiných motoristických disciplín, připraven je mimořádně atraktivní program, takže příznivci motorismu všech generací se mohou těšit na velkou adrenalinovou podívanou.


Letos poprvé budou souboje jezdců dynamické disciplíny supermoto k vidění ve dvou samostatných rovnocenných závodech - odpolední začne ve 13 hodin a večerní v 18 hodin. Opět se pojede systémem rozjížděk, do kterých je rozděleno čtyřicet kvalifikovaných jezdců a po opravné jízdě startuje dvacet nejlepších v závěrečném vyřazovacím superfinále. Premiérově je připravena také další exkluzivní záležitost – závody sportovních skútrů za účasti jezdců české a slovenské špičky.


Doprovodný program se soutěžemi a ukázkami zajímavých sportovních aktivit bude gradovat Freestyle Motocros Show známého týmu MotoXzone Petra Kuchaře. Freestylisté, kaskadéři na motokrosových strojích, u Olympie předvedou neuvěřitelné kousky.


Jubilejní pátý ročník závodu OLYMPIA SUPERMOTO NIGHT SHOW 2010 přivítá milého čestného hosta. Bude jím motocyklový silniční závodník Lukáš Šembera, který se v průběhu loňské Olympia Supermoto Night Show nešťastně zranil a nadále zůstává od pasu dolů ochrnutý. Lukáš nepřízni osudu nepodléhá, se zájmem sleduje motocyklové závody a navíc našel zalíbení v prozatím novém sportu - basketbalu vozíčkářů. Připravuje se v brněnském Hobit týmu, v jehož dresu by rád hrál basketbalovou soutěž v Rakousku. AGENTURA FORSAGE, každoroční pořadatel Olympia Supermoto Night Show, hodlá tuto snahu postiženého závodníka o nastartování nové sportovní kariéry podpořit a Lukášovi věnovat deset procent tržby z prodaných vstupenek na letošní závod s využitím této částky pro úhradu nákladů spojených s touto sportovní aktivitou. Každá vstupenka ponese speciální závodníkovo logo a motoristickým fanouškům tak i v budoucnu připomene, že návštěvou závodu přispěli k solidárnosti se statečným mladým člověkem a podpořili jeho touhu o sportovní vyžití.


Pátý ročník OLYMPIA SUPERMOTO NIGHT SHOW 2010 zakončí velkolepý ohňostroj (přibližně ve 21.15 hod.).
Přijďte první říjnovou sobotu prožít ve vzrušující atmosféře vrcholné události motoristického sportu, kdy naplno vynikne jezdecké umění, špičková technika, bojovnost a odvaha závodníků.
 

Článek vyšel: 27.09.2010 / Odkaz

Přečtete si také

 • Řezy s pilinami

  V těchto poněkud uplakaných a šedivých dnech je dobré připravit si něco dobrého „na zub“. Sladká dobrůtka nás dokáže potěšit a příjemně naladit. Je mnoho lidí a mnoho chutí, ale je jenom málo těch, kteří…

Související články

 • Pilates - cvičení pro každého

  O nutnosti pravidelného pohybu už dnes nikdo z nás nepochybuje. Stejně důležité je ale nenechat se manipulovat módními výstřelky a médii, které nás masírují bezmeznou propagací posilovacích přístrojů a lekcí aerobiku.…

 • Letní cyklománie

  Královská korunka v oblasti sportu patří sice oficiálně už léta atletice, mým osobním favoritem na trůn je ovšem docela jiné odvětví – stále populárnější cyklistika. Proč právě obyčejné kolo? Jen málokterý sport…

 • Lymfatická masáž

  Detoxikace patří v poslední době k těm několika slovíčkům, které se nejen v ženských magazínech skloňují ve všech možných pádech. Všichni dobře víme, jak moc je pro naše fyzické i duševní zdraví důležitá pravidelná…

Přihlášení uživatele

Chcete se zúčastnit našich soutěží, odebírat novinky či diskutovat? Přihlaste se:

Pokud nejste členem našeho klubu, tak se zaregistrujte.

Soutěže na internetu
Soutež o 4 vstupenky na TOP SECRET
Soutěž o notebook Toshiba a hry od EA
Soutěž o šperky
Bohatá nadílka od Ježíška
Soutěž o multifunkční troubu Whirlpool a další ceny
Soutěž o poukazy na oblečení DIESEL, GUESS a další
Soutěž o parfémy Marina de Bourbon
Vyhraj XBOX 360 a Kinect!
Soutěž se značkou ASTOR o matující make-up Matitude HD
Vyhrajte ceny v hodnotě takřka 50.000 korun!

Anketa

Jsi spokojená se svou postavou?

Anoprocento hlasujících36 %
Neprocento hlasujících42 %
Nevímprocento hlasujících22 %