Netradiční ubytování ve mlýně, na jachtě i ve srubu

Pokud chcete strávit nějaký ten den příjemné podzimní dovolené v zajímavém místě, pak máme pro vás tip. Využijte současných mimosezóních slev a zkuste strávit třeba jen víkend například na ranči, ve mlýně či na jachtě.

golfYacht Prague Hotel

Hodláte se ubytovat Praze? Chcete zažít netradiční ubytování? Pak zvolte Hotel golfYacht Prague v Praze 8. Hotel GolfYacht Prague je 80 metrová jachta, která nabízí svým palubním pasažérům jedinečný komfort, wellness i zábavu. Málokde zažijete takovou exkluzivní možnost odpalu golfového míčku přímo z paluby jachty. Originální design, komfort a exkluzivita - to jsou synonyma pro ubytování v Hotelu golfYacht Prague.

Bukovanský mlýn

Ojedinělým zážitkem bude pro vás ubytování v mlýně! Hotelový areál Bukovanský mlýn v Bukovanech se stylovými rustikálními interiéry jsou ideální pro vaše romantické ubytování, rodinný výlet nebo firemní akci. Slovácký styl Bukovanského mlýna v Bukovanech vás provází i v hotelové restauraci a vinném sklepě. Ubytování v areálu Bukovanský mlýn v Bukovanech je možné v pokojích tříhvězdičkového standardu „Mlynářské stavení“ nebo v samostatných „Slováckých chalupách“. Bukovanský mlýn v Bukovanech nabízí ideální zázemí pro kulturní i společenské akce na Slovácku!


 

Ranč Kostelany

Originální a stylové ubytování v Kostelanech, jen několik málo kilometrů od Kroměříže, poskytuje Hotel Crazy Mary. Hotel se nachází u Ranče ve stylu Divokého Západu uprostřed nádherné krajiny Přírodního parku Chřiby. Hotel Crazy Mary v Kostelanech nabízí, kromě stylového ubytování, přátelskou atmosféru a profesionální hotelové služby. Hotel Crazy Mary v Kostelanech se těší na vaši návštěvu.

 

Penzion Ve srubu

Rádi bychom vám představili Penzion Ve Srubu, který nabízí stylové ubytování v Horní Radechové nedaleko Náchoda. Nádherná srubová stavba Penzionu Ve Srubu je zasazená do nádherné přírody a poskytuje tak ideální podmínky pro trávení vaši dovolené. Neváhejte, Penzion Ve Srubu v Horní Radechové se těší na vaši návštěvu. Hotel se nachází u Ranče ve stylu Divokého Západu uprostřed nádherné krajiny Přírodního parku Chřiby. Hotel Crazy Mary v Kostelanech nabízí, kromě stylového ubytování, přátelskou atmosféru a profesionální hotelové služby. Hotel Crazy Mary v Kostelanech se těší na vaši návštěvu.

 

Hradní Bašta

Rodinný penzion Hradní Bašta je situován v srdci města Bečov nad Teplou. Penzion Hradní Bašta prošel rozsáhlou rekonstrukcí a i po ní si zachoval původní ráz, díky kterému je příjemné se zde ubytovat. Během ubytování můžete využít stylové restaurace nebo vinného sklípku, které jsou vhodné i pro firemní a společenské akce.

 

Vila Conti Krumlov

Hotel Villa Conti vám nabízí ubytování v bývalém měšťanském domě ze 16. století, přímo v centru Českého Krumlova. Po rekonstrukci hotelu, jež proběhla v roce 2000, se můžete ubytovat v romantických a komfortně zařízených pokojích.

Další nabídky najdete na www.hotely.cz

Článek vyšel: 24.10.2010 / Odkaz

Přečtete si také

 • V čem jsou muži i ženy stejní...

  Ne, nebudu se pouštět do popisu fyzických podobností a ani není zajímavé, že zrovna já mám velikost chodidla č. 43, čímž se v prodejnách obuvi řadím mezi muže. Chtěla bych se podívat, nejlépe z nadhledu, ale to bývá…

Související články

 • Tajuplná kráska z Chartres

  Jsou místa, kde i duše zapřísáhlých ateistů polechtá záchvěv posvátné úcty. A nemusíte přitom cestovat až do mystického Jeruzaléma, stačí se vydat na západ našeho starého kontinentu, do hrozny vonící Francie. Kolena…

 • Za romantikou na Dívčí kámen

  Každý z nás má sice o romantickém zákoutí své vlastní představy, ovšem na téhle jihočeské perle se jistě shodnou všichni ti, co měli tu čest vidět ji na vlastní oči. Hluboké zelené lesy, skalní ostroh s mohutnou…

 • Národní horský park Simien

  Cestování do Afriky má u nás většina lidí spojené s přímořskými destinacemi v Egyptě, Tunisku nebo Maroku. Ale chcete-li poznat skutečnou tvář a tepající srdce tohoto rozmanitého kontinentu, hledejte dále než za ploty…

Přihlášení uživatele

Chcete se zúčastnit našich soutěží, odebírat novinky či diskutovat? Přihlaste se:

Pokud nejste členem našeho klubu, tak se zaregistrujte.

Soutěže na internetu
Soutež o 4 vstupenky na TOP SECRET
Soutěž o notebook Toshiba a hry od EA
Soutěž o šperky
Bohatá nadílka od Ježíška
Soutěž o multifunkční troubu Whirlpool a další ceny
Soutěž o poukazy na oblečení DIESEL, GUESS a další
Soutěž o parfémy Marina de Bourbon
Vyhraj XBOX 360 a Kinect!
Soutěž se značkou ASTOR o matující make-up Matitude HD
Vyhrajte ceny v hodnotě takřka 50.000 korun!

Anketa

Jsi spokojená se svou postavou?

Anoprocento hlasujících36 %
Neprocento hlasujících41 %
Nevímprocento hlasujících23 %