Robotické vysavače – dárek k nezaplacení

Přemýšlíte o praktickém dárku pod stromeček, což takhle robotický vysavač? Je mnoho přístrojů a pomůcek, které nám ulehčují péči o náš domov, ale pouze tento malý zázrak dokáže uklízet bez naší asistence. Namísto zdlouhavého luxování si můžeme zajít nakoupit, přečíst si knihu nebo třeba jenom relaxovat.

Snad každá žena touží po bezvadně uklizeném bytečku, ale za jakou cenu. Luxování je zdlouhavé a nezábavné a proč si s ním zatěžovat hlavu, když už dneska existuje tento úžasný vynález. Robotické vysavače jsou vybaveny mnoha funkcemi, které jsou k nezaplacení. Není nic jednoduššího, než-li na tomto zázraku nastavit určitý čas, kdy vysavač začne sám pracovat. Může tak začít uklízet např. dvě hodiny před tím, než se vrátíme domů ze zaměstnání. Přivítá nás uklizená domácnost oproti dřívějšímu chaosu a nepořádku.

Nepřekonatelný je tento vysavač zejména pro domácnosti, kde se nachází zvířecí mazlíček či mazlíčci. Každý kdo má doma psa, kočku nebo jiné zvíře ztrácející chlupy ví, jak je obtížné udržet podlahu bez chomáčů chlupů a nepořádku. Uklizeno není nikdy na dlouho a člověk by nemusel dělat celý den nic jiného, než neustále vysávat. I v tomto případě pomůže robotický vysavač, který může klidně sám luxovat, zatímco my se budeme věnovat něčemu zcela jinému.

Dnes si můžeme vybrat z velkého množství vysavačů v poměrně značném cenovém rozpětí. Musíme si dobře rozmyslet, co budeme od vysavače očekávat. Je nutné si uvědomit, že vysavač za cca 3000 Kč nebude mít takové schopnosti jako vysavač za cca 12000 Kč. A čím se jednotlivé typy liší? Rozdíly jsou značné, ne jenom v jednotlivých funkcích, ale také ve spolehlivosti a samozřejmě kvalitě a životnosti.

Než-li se rozhodnete pro ten který typ je dobré si zjistit např.

 • jestli si vysavač sám po vybití zajede do nabíjecí stanice

 • jak dlouho je schopný uklízet/ kolik m2 dokáže uklidit

 • jak dlouho se bude nabíjet

 • jestli je vhodný na úklid koberců

 • jak má velkou nádobu na nečistoty

 • jestli se dá jednoduše vyčistit

 • jestli se dá časově naprogramovat

 • jak je hlučný

 • jestli mu můžeme zamezit přístup na některá místa (virtuální zeď) atd.

Některé typy těchto vysavačů dokáží dokonce i stírat podlahy. Vysavače mohou být také vybaveny desinfekčním světlem a velkým množstvím dalších funkcí. V jejich ceně se také odráží jejich sací výkon, energetická spotřeba a další vlastnosti.

Robotický vysavač je skvělé řešení pro každodenní úklid a je určitě skvělým tipem na dárek, který ocení každá hospodyně.

Článek vyšel: 26.11.2013 / Odkaz

Přečtete si také

 • Soutěž s Fešákem Pínem

  O zrodu jedinečného showmana s nenapodobitelným hlasem a se srdcem na pravém místě už jsme vás informovali. Teď se ale Fešák Píno rozhodl potěšit nejen smutné dětské dušičky, ale také právě vás. V současných…

Související články

 • Safari Adventures

  Chcete-li udělat radost svým ratolestem, pořiďte jim počítačovou hru Safari Adventures. Postavičky i zvířátka v ní mluví česky, takže je vhodná i pro nejmenší předškoláky. Ani technicky není náročná a poběží také na…

 • Víkend v Krušných horách

  Hledáte originální dárek, kterým byste překvapili novomanžele nebo naopak zasloužilé "staromanžele"? Jeden tip bychom pro vás měli. Stejně jako pro všechny ostatní, co svůj volný čas tráví rádi v přírodě a…

 • Porcelán s neotřelým designem

  Asi byste jen těžko hledali nudnější tip na dárek než hrneček. Tedy... snad kromě bonboniéry a předtištěného přáníčka. Ale ještě než ho označíte nálepkou "absolutní fiasko", zkuste si prohlédnout sérii…

Přihlášení uživatele

Chcete se zúčastnit našich soutěží, odebírat novinky či diskutovat? Přihlaste se:

Pokud nejste členem našeho klubu, tak se zaregistrujte.

Soutěže na internetu
Soutež o 4 vstupenky na TOP SECRET
Soutěž o notebook Toshiba a hry od EA
Soutěž o šperky
Bohatá nadílka od Ježíška
Soutěž o multifunkční troubu Whirlpool a další ceny
Soutěž o poukazy na oblečení DIESEL, GUESS a další
Soutěž o parfémy Marina de Bourbon
Vyhraj XBOX 360 a Kinect!
Soutěž se značkou ASTOR o matující make-up Matitude HD
Vyhrajte ceny v hodnotě takřka 50.000 korun!

Anketa

Jsi spokojená se svou postavou?

Anoprocento hlasujících36 %
Neprocento hlasujících41 %
Nevímprocento hlasujících23 %