Schránka ukrývající ženská tajemství

Když se zeptáte muže, co nejraději ženy nakupují, určitě odpoví jednoduše, že oblečení. My ženy, ale víme, že to není tak úplně pravda. Přinejmenším se stejným nadšením jako nakupujeme oblečení, tak nakupujeme také kabelky. Některé z nás na nich vysloveně ujíždějí. Patrně by jsme dlouho marně hledaly jiný módní doplněk, u kterého je možné si jednoduše vypěstovat závislost. Proč, ale jsou kabelky pro ženy tolik důležité? Zamyslely jste se někdy nad tím, proč si získaly v našem životě tak výsadní postavení? Proč jsou pro nás nenahraditelné a vlastně si bez nich ani neumíme představit život? Na tyto otázky prostě neexistuje jedna stručná odpověď.

Je to vlastně taková nemoc, která posedla nejednu z nás. Určitě každá znáte ten zvláštní hlásek, který se ozývá někde hluboko uvnitř hlavy. Tento zvláštní hlas najednou začne našeptávat něco v tom smyslu: „bez téhle nové, jedinečné kabelky dnes prostě nemůžeš odejít“. Nevím jak vy, ale já pokaždé, když narazím na nějaký nový exemplář, tak ho prostě musím mít.

Problém nastává v momentě, když už uběhlo hodně dní od doby, kdy se na účtě objevila výplata, ale ještě mnoho dní zbývá do doby, než-li na něm přibude nová. Nyní nastává nepříjemné dilema, mám se rozhodnout mezi kabelkou nebo rodinnou idylkou. Manžel si dnes přál něco dobrého k večeři, původně jsem se vlastně vydala za nákupem jídla a vůbec jsem nemyslela na další taštičku. Vždyť kabelek už mám doma tolik, že by to stačilo na menší, možná i větší výstavu. Ale když zrovna tahle je úplně jiná a když si představím Růžu, která praskne závistí, až mě s ní uvidí. To určitě stojí za ten řev, kterým mě doma přivítá můj miláček. Ale co, uskromníme se na jídle, stejně BMI index nás obou již dávno překročil hranici 25 a tak nám dietka prospěje. Proč bych si výjimečně nemohla udělat radost. Pokusím se doma vytvořit příjemnou atmosféru jinak než královskými hody, snad se to povede.

Kabelky plní v mém životě řadu funkcí a proto jsou pro mě důležité. Naštěstí jich existuje takové množství, že se vždy najde taková ta „úplně jiná“. Ať už chci být za elegantní dámu ve společnosti, nebo potřebuji rozměrnou kabelu na velký nákup v obchoďáku, není nic jednoduššího než vyrazit do ulic. Bez kabelky si připadám jako ryba bez vody. Škoda jen, že panelákový byt má omezený prostor a brzy je nebude kam dávat.

Kabelky nejsou pouze schránkou ukrývající ženská tajemství, jsou také důležitým módním doplňkem, který dokáže vkusně oživit celkový outfit. Jsou nedílnou součástí ženského světa, již po mnoho desítek let.

Přiznejme si, že málo která z nás by bez ní opustila byt, protože by to bylo téměř stejné jako vyjít ven bez oblečení. Každá žena v sobě ukrývá touhu být krásná a vypadat, co možná nejlépe. A právě taková maličkost, jako je správně zvolená kabelka, zde může hrát velice důležitou roli. Což takhle si udělat maličkou radost a vyrazit na nákupy, pamatujte si, že kabelek není nikdy dost!

Článek vyšel: 30.03.2016 / Odkaz

Přečtete si také

 • Nenosí vám květiny? Seznamte ho s orchidejí!

  Přestože je orchidej považována za jednu z nejluxusnějších pokojových květin, nevyžaduje překvapivě až tolik odborné péče. Dá se dokonce říci, že je nenáročná a vhodná do našich bytových podmínek. Nejraději má totiž…

Související články

 • Safari Adventures

  Chcete-li udělat radost svým ratolestem, pořiďte jim počítačovou hru Safari Adventures. Postavičky i zvířátka v ní mluví česky, takže je vhodná i pro nejmenší předškoláky. Ani technicky není náročná a poběží také na…

 • Víkend v Krušných horách

  Hledáte originální dárek, kterým byste překvapili novomanžele nebo naopak zasloužilé "staromanžele"? Jeden tip bychom pro vás měli. Stejně jako pro všechny ostatní, co svůj volný čas tráví rádi v přírodě a…

 • Porcelán s neotřelým designem

  Asi byste jen těžko hledali nudnější tip na dárek než hrneček. Tedy... snad kromě bonboniéry a předtištěného přáníčka. Ale ještě než ho označíte nálepkou "absolutní fiasko", zkuste si prohlédnout sérii…

Přihlášení uživatele

Chcete se zúčastnit našich soutěží, odebírat novinky či diskutovat? Přihlaste se:

Pokud nejste členem našeho klubu, tak se zaregistrujte.

Soutěže na internetu
Soutež o 4 vstupenky na TOP SECRET
Soutěž o notebook Toshiba a hry od EA
Soutěž o šperky
Bohatá nadílka od Ježíška
Soutěž o multifunkční troubu Whirlpool a další ceny
Soutěž o poukazy na oblečení DIESEL, GUESS a další
Soutěž o parfémy Marina de Bourbon
Vyhraj XBOX 360 a Kinect!
Soutěž se značkou ASTOR o matující make-up Matitude HD
Vyhrajte ceny v hodnotě takřka 50.000 korun!

Anketa

Jsi spokojená se svou postavou?

Anoprocento hlasujících36 %
Neprocento hlasujících41 %
Nevímprocento hlasujících23 %