Sníh, med a čokoláda – to je lyžování a relax v Grund Resort Golf&Ski

V těchto sychravých podzimních a zimních dnech rádi uvítáme příjemnou relaxaci v útulném a klidném prostředí. Dopřejte si čas od času víkend, nebo rovnou celý týden, na místě kde se o Vás postarají. Obklopeni panenskou přírodou vyrazte na lyže a poté dopřejte svému tělu i duši nepoznané uvolnění. Tento sen se může splnit již dnes. V malebném prostředí krkonošských hor v Mladých Bukách na Vás čeká Grund Resort Golf&Ski.

Utečte na chvíli od všeho toho spěchu v práci, povinností v domácnosti a každodenních problémů, které musíte řešit. Uvidíte, že po návratu z těchto „lázní pro tělo i duši“ se na všechno budete dívat jinak a díky nově načerpané energii budete zvládat mnohem více věcí v klidu a pohodě. Grund Resort Golf&Ski je znám svým golfovým hřištěm, sjezdovkou a unikátním designovým hotelem, ale myslí samozřejmě i na odpočinek svých hostů. Proto pro ně připravuje a neustále obměňuje „balíčky“, ve kterých naleznou za výhodnou cenu ideální kombinaci ubytování, wellness a speciální procedury, která se liší dle preferencí hosta.

Spousta možností  pro lyžaře, snowboardisty a běžkaře


V zimních měsících můžete využít několik ski parků. Skipark Mladé Buky, který sousedí přímo s hotelem, nabízí ideální lyžování pro rodiče s malými dětmi nebo pro lyžaře hledající klidnější svahy bez front. Na své si však ve snowparku přijdou i snowboardisté a freestylisté. Sedm vleků a třísedačková lanová dráha obsluhují 5,1 km denně upravovaných a zasněžovaných tratí. Dětem i začátečníkům je k dispozici oddělený dětský KIDpark vybavený pojízdným kobercem, lanovým vlekem, četnými figurkami a průjezdy pro pobavení. Sjezdovkami i pro velmi náročné lyžaře disponuje Skiresort Černá hora, který spojuje areály v Janských Lázních, Svobodě n. Úpou a v Černém dole. Skiresort Černá hora je od Mladých Buků vzdálen necelých 10 minut cesty autem. Černohorský areál je dlouhodobě hodnocen jako druhý nejlepší v České republice. Lyžaři mají k dispozici kabinovou lanovou dráhu Černohorský Express, 3sedačkové lanové dráhy a 22 lyžařských vleků různých typů a délek. Sjezdové tratě Skiresortu patří k nejdelším v Čechách, dosahují délky až 3 km. Do obou areálů dostávají hosté Grund Resort Golf&Ski 20 % slevu.

 Ani běžkaři nepřijdou zkrátka – v okolí Resortu začíná značená a upravovaná tří-  pětikilometrová běžkařská trasa. Běžkaři se tak mohou proběhnout po pozemcích, které v létě opanují golfisté. Z běžeckých tras se sportovci mohou kochat krásným výhledem na panorama Krkonoš v čele s Černou horou a Sněžkou. Pár set metrů za Grund Resortem se navíc mohou podívat na Hrádeček, legendární letní sídlo exprezidenta Václava Havla. Náročnější běžkaři se rádi vydají dále za hranice Grund Resortu. Oblíbená je trasa z Mladých Buků do Černého dolu (9,6 km) nebo tzv. okruh údolím Černé Vody po Krkonošské magistrále. 15kilometrová trasa začíná na Pomezních boudách a přes Lysečnickou boudu vede až na Rýchory. Tento horský hřeben byl díky svému přírodnímu bohatství vyhlášen přírodní rezervací, ve vyšších polohách se tady dochoval bukový prales a vzácné lokality původní květeny, tzv. rýchorská květnice. 


Medová a čokoládová masáž v Grund Resortu Golf&Ski

Vraťme se však k rozmazlování. Po fyzickém výkonu následuje zasloužený odpočinek a ten vám dopřejí právě v Grund Resortu Golf&Ski. Aktuálně si na zimní sezónu připravili přímo gurmánské zážitky.

Máte rádi med? Neodmyslitelně patří k zimě, ať už v čaji či cukroví. Věděli jste však, že má také blahodárné účinky na pleť? Je jednou z nejsilnějších přírodních hydratačních látek a současně významné antiseptikum. V medu dále nalezneme minerály, vitamíny skupiny B, C, D, E a flavonoidy, které pomáhají chránit pleť před účinkem škodlivých volných radikálů. Stačí troška a vaše drsné paty či lokty se změní k nepoznání. Co se asi stane, když si dopřejete kompletní medovou masáž nohou a hýždí? O výsledku nesněte a místo toho přijeďte na víkendové „Honey days“ – dvě noci ve dvoulůžkovém pokoji pro dva, se snídaní (jak jinak než pro dva). Zlatým hřebem je pak ona masáž, která vám zaručí nejen hebkou pokožku, ale také nezapomenutelný relaxační zážitek a dokonalé uvolnění.

Raději čokoládu? Nejen její mlsání nám dělá dobře. Málokdo ví, že kakao v ní obsažené zamezuje stárnutí pokožky a stimuluje přirozený metabolický proces. Pleť je po její aplikaci dokonale hladká a hydratovaná. Čokoláda se uplatní jak na obličeji, tak na celém těle, a to třeba právě formou masáže. Zde určitě zbystří většina žen, protože čokoláda, přátelé, působí také proti celulitidě. Čokoládová masáž uvolňuje svaly a zbavuje tělo toxických látek a navíc opět hydratuje, redukuje vrásky a vrací kůži pružnost. Netřeba podotýkat, že i čokoládová masáž podporuje tvorbu serotoninu, tedy hormonu štěstí, takže si můžeme jen domýšlet, co po takové masáži následuje. Jestli Vás nenaláká toto, pak už nic. Proto se přijeďte zregenerovat rovnou na celý týden. Balíček „Chocolate“ vám totiž nabízí sedm nocí pro dvě osoby s polopenzí, celkovou masáž pro dvě osoby a čokoládovou, neuvěřitelných 120 minut trvající proceduru, po níž už nebude nic jako dřív.Shrnutí balíčků:

Balíček „Honey days“ 5 490,- Kč

V ceně balíčku je zahrnuto:

    * Welcome drink pro dvě osoby,
    * 2 noci ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní pro dvě osoby,
    * medová masáž nohou a hýždí pro dvě osoby,
    * navíc neomezený přístup do wellnessu (bazén s protiproudem, vířivka a sauna).
    * Každá další noc = 15% sleva!
    * Možnost koupě skipasu do Skiparku Mladé Buky s 20% slevou.

Balíček „Chocolate“ 24 754,- Kč


V ceně balíčku je zahrnuto:

    * Welcome drink pro dvě osoby,
    * 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí pro dvě osoby,
    * celková masáž pro dvě osoby,
    * čokoládová procedura (120 min) pro dvě osoby,
    * navíc neomezený přístup do wellnessu (bazén s protiproudem, vířivka a sauna).
    * Každá další noc = 15% sleva!
    * Možnost koupě skipasu do Skiparku Mladé Buky s 20% slevou.

Článek vyšel: 22.11.2010 / Odkaz

Přečtete si také

 • Jak na dětskou imunitu?

  Pokud si pořídíme malé miminko, měli bychom být připraveni na to, že zvýšená nemocnost v určitém období k dětskému věku patří. V prvních měsících ho může ochránit kojení, matčiny protilátky z mateřského mléka. V další…

Související články

 • Tajuplná kráska z Chartres

  Jsou místa, kde i duše zapřísáhlých ateistů polechtá záchvěv posvátné úcty. A nemusíte přitom cestovat až do mystického Jeruzaléma, stačí se vydat na západ našeho starého kontinentu, do hrozny vonící Francie. Kolena…

 • Za romantikou na Dívčí kámen

  Každý z nás má sice o romantickém zákoutí své vlastní představy, ovšem na téhle jihočeské perle se jistě shodnou všichni ti, co měli tu čest vidět ji na vlastní oči. Hluboké zelené lesy, skalní ostroh s mohutnou…

 • Národní horský park Simien

  Cestování do Afriky má u nás většina lidí spojené s přímořskými destinacemi v Egyptě, Tunisku nebo Maroku. Ale chcete-li poznat skutečnou tvář a tepající srdce tohoto rozmanitého kontinentu, hledejte dále než za ploty…

Přihlášení uživatele

Chcete se zúčastnit našich soutěží, odebírat novinky či diskutovat? Přihlaste se:

Pokud nejste členem našeho klubu, tak se zaregistrujte.

Soutěže na internetu
Soutež o 4 vstupenky na TOP SECRET
Soutěž o notebook Toshiba a hry od EA
Soutěž o šperky
Bohatá nadílka od Ježíška
Soutěž o multifunkční troubu Whirlpool a další ceny
Soutěž o poukazy na oblečení DIESEL, GUESS a další
Soutěž o parfémy Marina de Bourbon
Vyhraj XBOX 360 a Kinect!
Soutěž se značkou ASTOR o matující make-up Matitude HD
Vyhrajte ceny v hodnotě takřka 50.000 korun!

Anketa

Jsi spokojená se svou postavou?

Anoprocento hlasujících36 %
Neprocento hlasujících41 %
Nevímprocento hlasujících23 %