Soutěž: O masážní baňky

Pro účast v soutěži se musíš přihlásit do svého účtu. Pokud jej zde zatím nemáš, můžeš si ho založit. Po přihlášení zde na tomto místě nalezneš záčátek soutežního testu.

Zajímáš se o své tělo? Říká ti něco baňkování? Najdi si informace o této účinné metodě na serveru sponzora soutěže a vyplň krátký test. A co všechno můžeš kromě kvalitních masážních baněk v hodnotě 4250 Kč vyhrát?

Začátek01.7.2009
Konec31.7.2009
Ceny1x Masážní baňky 24ks + příslušenství (SJH621)
Ceny1x Gogo akupresurní podložka (SJH314)
Ceny1x Pantofle Nano Silver (SJH314A)
Ceny1x Akupresurní kuličky (SJH 203)
Ceny1x Osobní váha (SJH307)
Ceny10x Divotvorná masáž (Orgasmátor - SJH210A)

Pravidla: soutěžící vyplní test, který je složený z otázek, věnovaných baňkování (veškeré informace získáte na webu sponzora). Po skončení soutěže budou testy seřazeny dle správných odpovědí a budou vylosování výherci, kteří obdrží soutěžní kód. Tento kód vložíte v e-shopu sponzora do zprávy pro příjemce a cenu obdržíte zdarma. Sponzor též jako poděkování za účast v soutěži nabízí všem kdo se zúčastní slevu 200,- Kč na skvělou cvičební pomůcku Funkey Hula. Sleva bude též poskytnuta oproti slevovému kódu, který poskytneme všem, kdo vyplnili test v průběhu soutěže.

Pozn.: z jednoho počítače lze provést jen jednu registraci. Jakýkoliv pokus o založení více účtů (sestra, bratr, matka, otec, milenec) ve snaze získat větší pravděpodobnost výhry či jiná nefér praktika bude bez vyjímky znamenat vyřazení ze soutěže (zde seznam nepoctivých soutěžících z minula). Věřte, že to opravdu poznáme.

Ceny do soutěže věnoval server www.modom.cz, kde též naleznete odpovědi na otázky.

<>Výsledky soutěže

Ze všech výsledků testů bylo vybráno 83 záznamů, které dosáhly plného počtů bodů. Z tohoto seznamu bylo vyjmuto 14 účtů (alka1975, cepina, cepin5, ruzenka20, terka20, maty, apina, milka, ruzena, hejlenka, madla, svazoch, petruga, mila-brablikova) které porušily pravidla a měly více registrací čímž se diskvalifikovali. Ze zbylých 69 plných výsledků byli náhodně vylosováni v tomto pořadí tito uživatelé, kteří získali tyto ceny:

SJH 621 - Masážní ventilové baňky z plastu - získal účet selene01

SJH 314 - Akupresurní kamínková podložka GOGO - získal účet werca-eminem

SJH 314 A - Akupresurní masážní pantofle suché zipy (antibakteriální s magnety) - získal účet xira

SJH 203 - Akupresurní magnetoterapeutické kuličky v dárkovém balení  - získal účet nolley

SJH 307 - Digitální osobní váha BUTTERFLY  - získal účet evinka

SJH 210A BOKOMA - masážní metlička (Orgasmátor) - získaly účty ggonzo, fany, sepy, manheru, sarecka, patril, tery11, akna, maminaa, marabu

Všem výhercům gratulujeme! Dne 20.8 obdržíte kódy k vyzvednutí výher. Všichni zúčastnění kteří vyplnili test (a neporušili pravidla, na která stále upozorňujeme) obdrží ve stejný den též slevový kód v hodnotě 200 Kč na nákup skvělého cvičebního zařízení Funkey Hula.

Článek vyšel: 01.07.2009 / Odkaz

Vaše komentáře komentáře 13

milij

02.07.2009 21:51
To je zajímavé, vyplnila jsem test dosáhla 22 bodů z 22 bodů a pod testem se mi objevilo:" to je hrůza opravdu jsi hledala odpovědi na stránkách sponzora. Tak tomu teda nějak nerozumím... No neva no

senorita

03.07.2009 08:09
Ech, omlouvám se, ošklivý a zlý tiskový šotek! Už to máš opravené ;)

sisssticka

03.07.2009 13:14
Zdravim ve spolek... Kde najdu ty testové otázky

senorita

03.07.2009 14:01
Ahoj, když se přihlásíš na účet, tak se ti v tomto článku objeví políčko "Začít test". Na to klikni a začnou se Ti objevovat otázky.

Babša

05.07.2009 11:52
Když jsem udělala jen 19 bodů, tak jsem asi bez šance, viď? nebo to můžu zkusit znovu?

senorita

05.07.2009 12:27
Ahojky, bez šance určitě nejsi, třeba ostatní budou mít daleko méně bodů. Samozřejmě že do losování budou zařazeni soutěžící dle počtu bodů, protože tím, že si přečetli informace na webu a vyplnili správně odpovědi je vidět, že se o tu věc opravdu zajímají a že se jim bude hodit. Test lze vyplnit jen jednou, ale zejména pozor: nesnaž se zaregistrovat se znovu a vyplnit test pod jiným účtem - poznáme to a budeš ze soutěže vyřazena a pak je to opravdu bez šance. Nejen nyní, ale i v jakékoliv další soutěži. Což by byla škoda.

Související články

  • Vyhrajte dárkový balíček dětských čajů firmy Megafyt

    Všichni chceme mít doma malé andílky překypující zdravím a dobrou náladou. Základem je správná výživa s dostatkem vitamínů a minerálů, které jejich tělíčka posílí. Zapomínat bychom ale neměli ani na pitný režim.…

  • Vyhrajte poukázku na nákup značkového porcelánu

    Trápí vás popraskané talíře, ulámaná ouška hrnečků a vybledlá barva porcelánových dekorů? Zapomeňte na levné asijské náhražky a poohlédněte se po opravdu kvalitním nádobí s tradiční značkou. Speciální postup výroby…

  • Vyhrajte poukázku na nákup šperků

    Zkrášlování těla patřilo k základním lidským potřebám už od pravěku... a co si budeme nalhávat, dámy v této zábavné činnosti vždy vynikaly o něco víc než jejich mužští protějškové. Naše předchůdkyně si musely vystačit…

Přihlášení uživatele

Chcete se zúčastnit našich soutěží, odebírat novinky či diskutovat? Přihlaste se:

Pokud nejste členem našeho klubu, tak se zaregistrujte.

Soutěže na internetu
Soutež o 4 vstupenky na TOP SECRET
Soutěž o notebook Toshiba a hry od EA
Soutěž o šperky
Bohatá nadílka od Ježíška
Soutěž o multifunkční troubu Whirlpool a další ceny
Soutěž o poukazy na oblečení DIESEL, GUESS a další
Soutěž o parfémy Marina de Bourbon
Vyhraj XBOX 360 a Kinect!
Soutěž se značkou ASTOR o matující make-up Matitude HD
Vyhrajte ceny v hodnotě takřka 50.000 korun!

Anketa

Jsi spokojená se svou postavou?

Anoprocento hlasujících36 %
Neprocento hlasujících41 %
Nevímprocento hlasujících23 %