Soutěž - Podzimní outfit

Sluníčko nám začíná pomalu slábnout a tropické letní dny začínají být zapomenuty. Je tak příjemné ucítit na tvářích závan svěžího ranního vzduchu. Stejně tak jako se začnou měnit barvy přírody, začnou se měnit i barvy v našich šatnících. Pestré letní barvy nahradí zemité barvy podzimu – převládat bude hnědá, vínová, temně zelená, šedá. Se změnou sezóny přichází i nutné oživení a přizpůsobení našeho oblečení. Zase se zachumláme do teplých huňatých svetrů, kabátů a sak.

Každá z nás se ráda obléká, obměňuje, kombinuje. Kde ale vzít desetitisíce na podzimní inovaci? Řešením může být návštěva butiku se zaměřením na prodej outletového oblečení a výběrového second handu. Sortiment kvalitního oblečení nejrůznějších značek zde naleznete ve zcela jiných cenových relacích. Další výhodou právě tohoto oblečení je jeho originálnost – co kus, to solitér, takže se Vám určitě nestane, že ve stejném modelu potkáte někoho jiného. Zboží je doplňováno stále, vždy máte šanci objevit něco nového, originálního, jedinečného – je to dobrodružství a zábava!

Nebojte se kombinovat drahé kousky s lacinějšími, vždy tak docílíte originálního vzhledu. Důležitým momentem pro celkový dojem z Vašeho outfitu je výběr správných doplňků – ty správné korále, šátek, šála nebo kabelka dokáží s celkovým výsledkem udělat opravdu divy. Vy sama nejlépe víte v jakém oblečení se budete dobře cítit, které co nejvíce podtrhne Vaši osobnost a tím zvýrazní Váš jedinečný šarm.

Na měsíc říjen jsme pro vás připravili soutěž s internetovým obchodem Mujoutfit.cz, kde naleznete dámské módní outletové oblečení a výběrový second hand. Nabídka je doplněna o módní doplňky a kabelky z nové aktuální kolekce. Co je outlet? Jedná se o zcela nové, nenošené, stále ještě módní oblečení z loňských a předloňských kolekcí známých firem, které ale neztrácí nic ze své kvality. E-shop Mujoutfit.cz má pro vás v zásobě modely španělské značky Stradivarius, anglické značky Next, Lime (kolekce Next určená pro anglický trh), George, dále pak Vero Moda, Mystic, Zara a další.

Pro vítěze je tentokrát připraven poukaz na nákup zboží dle vlastního výběru v hodnotě 500 Kč. Soutěž bude probíhat do 31. října a pro zařazení do slosování stačí odpovědět na jednoduchou otázku:
V sekci "Pro inspiraci" v internetovém obchodě www.mujoutfit.cz najdete:

 • a) žhavé novinky ze světa módy
 • b) zajímavé modely z e-shopu
 • c) přehled módních akcí na říjen

Soutěž je uzavřena.

Správná odpověď zní "b) zajímavé modely z e-shopu".
Výhercem se stává Pavla Holubová.

Článek vyšel: 01.10.2008 / Odkaz

Přečtete si také

 • Řekni mi pohádku

  Není nic nového na tom, že děti milují pohádky. Zejména v předškolním věku jsou jimi mnohdy doslova pohlceny a ani nevnímají, co se děje okolo. Proč jsou pohádky pro malé děti tak fascinující?

Související články

 • Vyhrajte dárkový balíček dětských čajů firmy Megafyt

  Všichni chceme mít doma malé andílky překypující zdravím a dobrou náladou. Základem je správná výživa s dostatkem vitamínů a minerálů, které jejich tělíčka posílí. Zapomínat bychom ale neměli ani na pitný režim.…

 • Vyhrajte poukázku na nákup značkového porcelánu

  Trápí vás popraskané talíře, ulámaná ouška hrnečků a vybledlá barva porcelánových dekorů? Zapomeňte na levné asijské náhražky a poohlédněte se po opravdu kvalitním nádobí s tradiční značkou. Speciální postup výroby…

 • Vyhrajte poukázku na nákup šperků

  Zkrášlování těla patřilo k základním lidským potřebám už od pravěku... a co si budeme nalhávat, dámy v této zábavné činnosti vždy vynikaly o něco víc než jejich mužští protějškové. Naše předchůdkyně si musely vystačit…

Přihlášení uživatele

Chcete se zúčastnit našich soutěží, odebírat novinky či diskutovat? Přihlaste se:

Pokud nejste členem našeho klubu, tak se zaregistrujte.

Soutěže na internetu
Soutež o 4 vstupenky na TOP SECRET
Soutěž o notebook Toshiba a hry od EA
Soutěž o šperky
Bohatá nadílka od Ježíška
Soutěž o multifunkční troubu Whirlpool a další ceny
Soutěž o poukazy na oblečení DIESEL, GUESS a další
Soutěž o parfémy Marina de Bourbon
Vyhraj XBOX 360 a Kinect!
Soutěž se značkou ASTOR o matující make-up Matitude HD
Vyhrajte ceny v hodnotě takřka 50.000 korun!

Anketa

Jsi spokojená se svou postavou?

Anoprocento hlasujících36 %
Neprocento hlasujících41 %
Nevímprocento hlasujících23 %