Upravené ruce a krásné nehty jsou důležité

Vkusně upravené nehty, jsou v dnešní době samozřejmostí téměř pro každou ženu. Jsou to právě naše ruce, kterými nejvíce komunikujeme s okolím a proto je velmi důležité, aby vypadaly, co možná nejlépe. K tomu aby ruce působily elegantním a pěstěným dojem, je nutné dopřát jim kvalitní a důslednou péči.

Naše ruce o nás dokáží mnoho prozradit, často z nich lze vyčíst např. jakou máme práci, jak moc se staráme o svůj zevnějšek, kolik je nám doopravdy let, jaká je naše osobnost, jaký máme vkus a mnoho dalšího. Právě proto, že ruce jsou velice důležitým komunikačním prostředkem, nesmíme je zanedbávat.

V současné době existuje velmi mnoho způsobů jak nehty zkrášlit. Klasika v podobě francouzské manikúry se stále řadí mezi nejoblíbenější. Působí jednoduchým, čistým a elegantním dojmem. Ženy které upřednostňují tento typ manikúry si nemusí lámat hlavu s tím, co si vezmou na sebe, hodí se totiž ke všemu.

Nehtová kosmetika stejně tak jako oblečení, účesy a líčení podléhá stále novým a novým trendům. Stejně tak jako v oblékání se ani v nehtovém designu meze nekladou, záleží pouze na naší odvaze, čím svéráznější a odvážnější nehty zvolíme, tím budeme více trendy.

Nezáleží však ani tak na trendech, jako na tom, abychom se s našimi nehty cítily dobře. Není důležité, jestli upřednostníme nehty dlouhé, krátké, decentní nebo výrazné. Volbu je nutné přizpůsobit mnoha faktorům, jakými jsou např. naše práce, věk a také tomu jaký styl oblékání upřednostňujeme. Žena v manažerské funkci si zajisté zvolí jiné nehty než maminka na mateřské dovolené, která se celý den stará o malé dítě. Naštěstí ale v dnešní době existuje na poli nehtové kosmetiky a nehtového designu tolik možností, že si může vybrat skutečně každá z nás.

Výběr je tedy pouze na nás, mějte však na paměti, že roztřepené, špinavé či okousané nehty by měly zůstat minulostí, která by se neměla nikdy opakovat!

Článek vyšel: 01.10.2016 / Odkaz

Přečtete si také

Související články

  • Móda léto 2010 - obuv

    Móda léto 2010 - obuvPokud patříte mezi ženy, které se nechají ovlivnit aktuální módní vlnou, zajisté oceníte dnešní článek, který vám napoví jaké botky zvolit, aby jste byla in v letošní letní sezóně. Pro ulehčení jsme maličko pátrali za…

  • Půjčovna luxusních kabelek

    Půjčovna luxusních kabelekPokud již léta marně toužíte po krásné luxusní kabelce a nemáte na ní dostatek peněz, nyní se vám naskýtá jedinečná příležitost. Luxusní kabelku si dnes můžete klidně vypůjčit. Ano, dávnou minulostí jsou doby, kdy se…

  • Móda léto 2010 - oblékání

    Móda léto 2010 - oblékáníLéto a letní sezóna se nezadržitelně blíží a i když to zatím tak nevypadá, už nám pomalounku klepe na dveře. Pokud se zajímáte o to, co se bude nosit a jaké budou módní trendy, napoví vám dnešní článek. Jestli nás…

Přihlášení uživatele

Chcete se zúčastnit našich soutěží, odebírat novinky či diskutovat? Přihlaste se:

Pokud nejste členem našeho klubu, tak se zaregistrujte.

Soutěže na internetu
Soutež o 4 vstupenky na TOP SECRET
Soutěž o notebook Toshiba a hry od EA
Soutěž o šperky
Bohatá nadílka od Ježíška
Soutěž o multifunkční troubu Whirlpool a další ceny
Soutěž o poukazy na oblečení DIESEL, GUESS a další
Soutěž o parfémy Marina de Bourbon
Vyhraj XBOX 360 a Kinect!
Soutěž se značkou ASTOR o matující make-up Matitude HD
Vyhrajte ceny v hodnotě takřka 50.000 korun!

Anketa

Jsi spokojená se svou postavou?

Anoprocento hlasujících36 %
Neprocento hlasujících41 %
Nevímprocento hlasujících23 %