Valentýnské víkendy

Za pár dní je tady Valentýn, tedy svátek všech zamilovaných. I když tento svátek nemá v České republice dlouho tradici, rok od roku se stává stále více populární. Je to den, který si užívají zamilované dvojice po celém světě, bez rozdílu barvy pleti, věku či společenského postavení.

Většinou si na svátek sv. Valentýna, tedy 14. února zamilovaní předávají dárečky, chodí na romantické večeře při svíčkách, nebo si jinak zpříjemňují společně strávené chvíle ve dvou.

Tento den se stal velice oblíbený také pro obchodníky a hoteliéry, kteří si z tohoto svátku udělali celkem slušný byznys. Již s několika týdenním předstihem, se na nás v obchodních domech usmívají nejrůznější srdíčka, plyšáci a další výrobky, které byly vytvořeny přímo pro tento den.

Chystáte se i letos překvapit svou drahou polovičku úhledně zabaleným balíčkem, ukrývajícím lechtivé spodní prádlo, plyšáka nebo jiný typický valentýnský dárek? Proč nezkusit něco trochu originálnějšího, jako je třeba romantický víkend pro dva. Velké množství hotelů a penzionů připravilo zajímavý valentýnský program pro zamilované. Dokonce i cenová relace je poměrně široká, vybrat si můžeme méně náročné víkendy za cca 2000Kč, nebo i ty náročnější, které se pohybují v řádech několika desítek tisíc korun.

Příjemně strávené chvíle s milovanou osobou, útěk od každodenního shonu a povinností, skvělé valentýnské menu při svíčkách, lahev sektu nebo dobrého vína a k tomu všemu pohádkově vyzdobený pokoj, budou určitě nezapomenutelným zážitkem. Nabídka letošních valentýnských víkendů je skutečně bohatá a uspokojí každého. Na své si přijdou páry, které chtějí strávit příjemné intimní nerušené chvilky ve dvou. Stejně tak páry, které si rády zpestří pobyt různými welness procedurami. Dokonce i akčnější páry, které svůj valentýnský víkend s nadšením obohatí o kulturní zážitky a romantické procházky.

Pokud zrovna přemýšlíte, jak potěšit milovanou osobu a nemáte žádný nápad, nechte se inspirovat a i když zrovna nepatříte mezi vyznavače tohoto novodobého svátku, zapomeňte, že se jedná o valentýnský víkend a využijte prostě jenom této zajímavé, zvýhodněné nabídky.

Pro inspiraci se podívejte např. na: http://www.ckrumlov.info/docs/cz/atr350.xml 

Článek vyšel: 05.02.2010 / Odkaz

Přečtete si také

 • Zdeněk Matějček - Naděje není v kouzlech...

  Také si občas vzpomenete na charismatického, věčně usměvavého staříka? V každodenní péči o své ratolesti si často připomínám jeho laskavý přístup k dětem a musím uznat, že na poli naší dětské psychologie neznám…

Související články

 • Safari Adventures

  Chcete-li udělat radost svým ratolestem, pořiďte jim počítačovou hru Safari Adventures. Postavičky i zvířátka v ní mluví česky, takže je vhodná i pro nejmenší předškoláky. Ani technicky není náročná a poběží také na…

 • Víkend v Krušných horách

  Hledáte originální dárek, kterým byste překvapili novomanžele nebo naopak zasloužilé "staromanžele"? Jeden tip bychom pro vás měli. Stejně jako pro všechny ostatní, co svůj volný čas tráví rádi v přírodě a…

 • Porcelán s neotřelým designem

  Asi byste jen těžko hledali nudnější tip na dárek než hrneček. Tedy... snad kromě bonboniéry a předtištěného přáníčka. Ale ještě než ho označíte nálepkou "absolutní fiasko", zkuste si prohlédnout sérii…

Přihlášení uživatele

Chcete se zúčastnit našich soutěží, odebírat novinky či diskutovat? Přihlaste se:

Pokud nejste členem našeho klubu, tak se zaregistrujte.

Soutěže na internetu
Soutež o 4 vstupenky na TOP SECRET
Soutěž o notebook Toshiba a hry od EA
Soutěž o šperky
Bohatá nadílka od Ježíška
Soutěž o multifunkční troubu Whirlpool a další ceny
Soutěž o poukazy na oblečení DIESEL, GUESS a další
Soutěž o parfémy Marina de Bourbon
Vyhraj XBOX 360 a Kinect!
Soutěž se značkou ASTOR o matující make-up Matitude HD
Vyhrajte ceny v hodnotě takřka 50.000 korun!

Anketa

Jsi spokojená se svou postavou?

Anoprocento hlasujících36 %
Neprocento hlasujících41 %
Nevímprocento hlasujících22 %