Včera se otevřela Diamantová výstava v showroomu D.I.C.

Unikátní  diamant za necelých 10 miliónů  korun, korunka krásy Miss Universe 2010 a luxusní diamantové šperky v celkové hodnotě čtvrt miliardy korun.

Společnost D.I.C. včera, tj. 29. října 2010 otevřela exklusivní výstavu diamantů a šperků v hodnotě čtvrt miliardy korun! K vidění bude unikátní diamant o váze 12, 52ct za necelých 10 miliónů korun, korunka krásy Miss Universe 2010 a dvacet diamantových kolekcí, v rámci kterých se představí také kolekce diamantových šperků od Blanky Matragi. Výstava potrvá do 9. listopadu 2010 v showroomu D.I.C. v Praze.

Po necelých 14 dnů budou mít návštěvníci možnost spatřit ojedinělá výstavu diamantů a diamantových šperků, jejichž hodnota dosahuje 250 milionů korun. Bude zde představen unikátní diamant o váze 12,52ct za 9 465 600 korun, dvacet diamantových kolekcí, které se zapůjčují pouze na speciální akce a eventy po celém světě a kolekce šperků od Blanky Matragi.

Návštěvníci budou moci rovněž obdivovat korunku krásy Miss Universe 2010 v hodnotě 2 milionů korun, která je vysázená 268 diamanty a doplněná fialovými ametysty. Všechny drahokamy jsou zasazeny ve 180ti gramech 14-karátového zlata. Představeno bude 300 samostatných diamantů ve velikosti od jednoho až po 12,5 karátu a exkluzivní dámské a pánské hodinky.

K vidění bude i diamantové vejce, které je součástí sochy Salvadora Dalího. Sochu vytvořil před 35 lety český sochař Josef Nálepa. Zlaté vejce ze 14ct zlata je osázeno takřka 1000 diamanty s celkovou váhou 100ct. Jen cena diamantů přesahuje hodnotu 4 miliony korun. Socha s diamantovým vejcem bude vydražena s vyvolávací cenou je 12 miliónů korun.

Showroom společnosti D.I.C. naleznete na Praze 1, Široká 15, Praha 1. Vstup je zdarma. Otevírací hodiny: pondělí – pátek od 10.30 do 19.00 hod, v sobotu a v neděli od 14.00 do 18.00 hod.

Článek vyšel: 30.10.2010 / Odkaz

Přečtete si také

 • Čočkový salát

  I když jsou jídla z čočky především doménou vánočních svátků a Nového roku, můžete si na nich pochutnat rozhodně kdykoliv. Tím spíš, pokud čočku necháte dva dny před konzumací naklíčit. Právě rozpuklé klíčky vynikají…

Související články

 • Občan pes

  Málokterému asijskému filmu se u nás podaří vykročit ze stínu filmových festivalů a prorazit si cestu do širší distribuce. Notabene thajskému. Občan pes si svou cestičku prošlapoval trpělivě krůček po krůčku, ale…

 • Ženy, které běhaly s vlky

  Cítíte se vyčerpané, bez zájmu o život, na pokraji svých sil? Chcete obdarovat a potěšit své opravdové přítelkyně a nevíte čím? Pak vězte, že kniha Ženy, které běhaly s vlky je tím opravdovým poselstvím pro…

 • Mark Inglis, beznohý horolezec

  Vyrovnat se s vrozeným handicapem či s osudovou nehodou, překonat hořkost, která se vkrádá do raněné duše a se vztyčenou hlavou se vrhnout do víru života... to vše si žádá notnou dávku vnitřní síly a upřímný obdiv ze…

Přihlášení uživatele

Chcete se zúčastnit našich soutěží, odebírat novinky či diskutovat? Přihlaste se:

Pokud nejste členem našeho klubu, tak se zaregistrujte.

Soutěže na internetu
Soutež o 4 vstupenky na TOP SECRET
Soutěž o notebook Toshiba a hry od EA
Soutěž o šperky
Bohatá nadílka od Ježíška
Soutěž o multifunkční troubu Whirlpool a další ceny
Soutěž o poukazy na oblečení DIESEL, GUESS a další
Soutěž o parfémy Marina de Bourbon
Vyhraj XBOX 360 a Kinect!
Soutěž se značkou ASTOR o matující make-up Matitude HD
Vyhrajte ceny v hodnotě takřka 50.000 korun!

Anketa

Jsi spokojená se svou postavou?

Anoprocento hlasujících36 %
Neprocento hlasujících41 %
Nevímprocento hlasujících23 %