Ženské vlastnosti, které znechutí každého muže

Ženským posláním je zapůsobit na muže. Každá žena, i když si to třeba neuvědomuje, má v podvědomí zakódováno, vybrat si, co možná nejperspektivnějšího samečka, který jí bude chránit, opatrovat a zabezpečí ji v době, kdy se bude starat o jejich mláďata. K tomu, aby si mohla vybrat toho nejlepšího, je ale zapotřebí ho něčím okouzlit, aby i on byl přesvědčen, že právě ona je pro něho tou nejlepší samičkou.

Velice často, ale dochází k tomu, že ženy svým chováním muže spíše znechutí a odpudí, než-li okouzlí. Je mnoho věcí, které muži na ženách doslova nenávidí. V následujícím článku jsme vybrali 7 ženských vlastností, které zaručeně znechutí každého muže.

Vulgarita

Muži na ženách obdivují jejich ženskost, něžnost a jemnost a ta nemá nic společného s vulgaritou. Žebříčku nejodpudivějších ženských vlastností jasně vévodí často používaná sprostá slova. Pokud tedy nechcete muže odpuzovat zapomeňte na vulgarismy. Než-li něco vypustíte ze svých něžných úst, raději si to dobře rozmyslete.

Hrubost a necitlivost

Stejně jako vulgarismy je pro muže u žen nepřípustné i hrubé chování. Ženy by měly být ženami za všech okolností, proto se k nim nehodí hrubé a necitlivé chování.

Přílišná hloupost a omezenost

Nejde ani tak o to, že by muži chtěli mít místo ženy Einsteina, ale především o to, aby měla jejich vyvolená alespoň nějaký všeobecný rozhled. Muži mají rádi ženy, se kterými se dá povídat o různých tématech. Se slepičkou, jejíž jedinou starostí jsou televizní seriály a dětské pleny si toho totiž nemají moc, co povídat. Často se pak poohlíží po jiné ženě, u které mají pocit, že si spolu mají co říct.

Zanedbaný vzhled

Další co muže na ženách odpuzuje, je jednoznačně zanedbaný vzhled. Mastné vlasy, okousané nehty, umouněné obleční a nepříjemný odér, to jsou věci kterými na muže rozhodně nezapůsobíte. Není zapotřebí oblékat se jako ze žurnálu, jde spíš o to působit příjemným, čistým a svěžím dojmem.

Přehnaná sebelítost a sebekritika

Žádný muž netouží po ženě, kterou bude muset od rána do večera přesvědčovat o tom, že není tak špatná, tak tlustá, tak ošklivá,... Pokud bude tato tvrzení ženě neustále vyvracet, dříve nebo později jim začne sám věřit. Muži mají rádi ženy se zdravým sebevědomím, ze kterých sálá pohoda a optimismus a nikoli ty lítostivé a věčně nespokojené.

Neschopnost prosadit si vlastní názor

Ženy, které nemají vlastní názor a nedokáží si prosadit své, jsou muži vnímány jako snadná kořist, které není zapotřebí si vážit. Každý muž bez rozdílu touží po tom, cítit se jako dobyvatel a proto ho žena, která mu vše okamžitě odkývá brzy přestane bavit a poohlídne se po jiné, která mu bude klást odpor.

Nadměrná upovídanost

Přehnaně upovídaná žena, která nezavře pusu od chvíle, kdy ráno otevře oči až do doby než je večer zavře, také není pro muže moc zajímavá. Nic by se nemělo přehánět tedy ani mluvení. Rovněž se nevyplatí, když o sobě žena na prvním rande prozradí úplně vše. Je lepší uchovat si svá tajemství a zůstat pro muže tajemnou a záhadnou minimálně ze začátku.

Článek vyšel: 08.01.2013 / Odkaz

Přečtete si také

 • Hry a hlavolamy potřinácté

  Nejen malí školáci, ale i všichni dospělí, ve kterých zůstal aspoň kousek té hravé dětské dušičky, jistě dobře znají pravidelnou každoroční výstavu Hry a hlavolamy. Pokud vám tato mimořádná akce dosud unikala, máte už…

Související články

 • Benefiční projekt Emil

  Zářivě žlutý ptáček Emil není na poli pomoci handicapovaným žádným neopeřeným holátkem. Právě naopak. Jako maskot Českého paralympijského týmu funguje už řadu let a od roku 2003 si pod svá ochranná křídla vzal také…

 • III. internetová aukce "Děti dětem"

  Jestli chcete udělat radost hned několika osobám, taky sami sobě, pomoci dětem a ještě si na památku vydražit obrázek nebo keramickou sošku, mrkněte na

 • Fotbal pro rozvoj

  Vrcholový fotbal má své pevné jádro skalních fanoušků, kteří na svou milovanou hru nedají dopustit. Kdo se ale na tento populární sport zkusí podívat s odstupem, uvidí i jeho odvrácenou tvář – chladný kalkul,…

Přihlášení uživatele

Chcete se zúčastnit našich soutěží, odebírat novinky či diskutovat? Přihlaste se:

Pokud nejste členem našeho klubu, tak se zaregistrujte.

Soutěže na internetu
Soutež o 4 vstupenky na TOP SECRET
Soutěž o notebook Toshiba a hry od EA
Soutěž o šperky
Bohatá nadílka od Ježíška
Soutěž o multifunkční troubu Whirlpool a další ceny
Soutěž o poukazy na oblečení DIESEL, GUESS a další
Soutěž o parfémy Marina de Bourbon
Vyhraj XBOX 360 a Kinect!
Soutěž se značkou ASTOR o matující make-up Matitude HD
Vyhrajte ceny v hodnotě takřka 50.000 korun!

Anketa

Jsi spokojená se svou postavou?

Anoprocento hlasujících36 %
Neprocento hlasujících41 %
Nevímprocento hlasujících23 %