Ženy a boty

Ženy se od pradávna rády zkrášlují a zdobí. Touhou každé ženy je oslnit své okolí a zapůsobit na opačné pohlaví. K dosažení tohoto cíle využívají veškeré dostupné ženské zbraně, mezi které zaručeně patří oblékání, zvolení správných doplňků, výběr vhodné vůně a samozřejmě jedna z nejdůležitějších věcí je dokonalá obuv pro naše nožky.

Boty jako takové neznamenají pouze módní výstřelek, ale správně zvolené boty jsou také velice důležité pro naše zdraví. Špatně zvolená obuv je velice nebezpečná pro naše záda a vůbec pro celé tělo.

Podle bot se také často dají rozlišit různé sociální skupiny. Ano již od pradávných časů se jednotlivé skupiny obyvatel od sebe daly bezpečně rozlišit. A jedním takovým rozlišovacím znakem byly právě boty. Ne každý si tenkrát mohl dovolit boty a už vůbec ne ledajaké a tak je to i dnes. Naprostá většina z nás si o botách od Manola Blahnika, Christiana Louboutina nebo Stuarta Weitzmana může nechat jenom zdát. Slavné světové celebrity by si zase na své nohy neobuly jiné boty než právě od jmenovaných věhlasných návrhářů.

Boty ale nepředstavují pouze příslušnost k určitým sociálním vrstvám, jsou také pomocníky v dotváření perfektního vzhledu. Jsou to právě boty, které dokáží dodat našemu vzhledu sexy šmrnc a dokáží dovést náš vzhled k dokonalosti. Správně zvolené boty dokáží odpoutat pozornost od určitých nedokonalostí našeho těla a v případě potřeby přidat pár centimetrů tam, kde nám je příroda zapomněla nadělit. Boty nám dokáží dodat větší pocit sebejistoty a atraktivnosti. Mnoho mužů vyžaduje, aby jejich partnerky nosily vysoké podpatky, protože to podle nich podtrhuje jejich ženskost. Pro některé muže jsou boty jakýmsi sexuálním symbolem a nejčastěji to bývají právě vysoké jehlové podpatky, které v nich tyto pocity vyvolávají.

Správně zvolené boty dokáží rozjasnit jakékoliv obleční i z toho nejobyčejnějšího a nejjednoduššího dokáží vytvořit skvěle sladěný outfit.

Jednoduše řečeno bez dokonalých botiček by se dnes neobešla žádná žena. Naštěstí jsou již minulostí doby, kdy byl problém sehnat v obchodě pěkné a padnoucí boty. V dnešní době si každá žena může vybrat podle svého gusta a samozřejmě podle stavu svého bankovního účtu.

Článek vyšel: 23.09.2012 / Odkaz

Přečtete si také

 • Kotlety na šlehačce trochu jinak

  Hojně oblíbený recept je známý tím, že se maso, cibule i brambory zapékají pospolu v jednom pekáči. My jsme tentokrát uvařili brambory zvlášť, ale pohráli jsme si s ochucením kotlet.

Související články

 • Móda léto 2010 - obuv

  Móda léto 2010 - obuvPokud patříte mezi ženy, které se nechají ovlivnit aktuální módní vlnou, zajisté oceníte dnešní článek, který vám napoví jaké botky zvolit, aby jste byla in v letošní letní sezóně. Pro ulehčení jsme maličko pátrali za…

 • Půjčovna luxusních kabelek

  Půjčovna luxusních kabelekPokud již léta marně toužíte po krásné luxusní kabelce a nemáte na ní dostatek peněz, nyní se vám naskýtá jedinečná příležitost. Luxusní kabelku si dnes můžete klidně vypůjčit. Ano, dávnou minulostí jsou doby, kdy se…

 • Móda léto 2010 - oblékání

  Móda léto 2010 - oblékáníLéto a letní sezóna se nezadržitelně blíží a i když to zatím tak nevypadá, už nám pomalounku klepe na dveře. Pokud se zajímáte o to, co se bude nosit a jaké budou módní trendy, napoví vám dnešní článek. Jestli nás…

Přihlášení uživatele

Chcete se zúčastnit našich soutěží, odebírat novinky či diskutovat? Přihlaste se:

Pokud nejste členem našeho klubu, tak se zaregistrujte.

Soutěže na internetu
Soutež o 4 vstupenky na TOP SECRET
Soutěž o notebook Toshiba a hry od EA
Soutěž o šperky
Bohatá nadílka od Ježíška
Soutěž o multifunkční troubu Whirlpool a další ceny
Soutěž o poukazy na oblečení DIESEL, GUESS a další
Soutěž o parfémy Marina de Bourbon
Vyhraj XBOX 360 a Kinect!
Soutěž se značkou ASTOR o matující make-up Matitude HD
Vyhrajte ceny v hodnotě takřka 50.000 korun!

Anketa

Jsi spokojená se svou postavou?

Anoprocento hlasujících36 %
Neprocento hlasujících41 %
Nevímprocento hlasujících23 %